Vis enkel innførsel

dc.contributor.authorKruglikov, Boris
dc.date.accessioned2009-09-22T08:29:37Z
dc.date.available2009-09-22T08:29:37Z
dc.date.issued2001-10-22
dc.description.abstractWe exhibit examples of sub-Riemannian metrics with integrable geodesic flows and positive topological entropy.en
dc.descriptionDette er forfatternes aksepterte versjon. This is the author’s final accepted manuscript.en
dc.format.extent288118 bytes
dc.format.mimetypeapplication/pdf
dc.identifier.citationJournal of Dynamical and Control Systems, Vol. 8, No. 3, July 2002, 323–340 DOI:10.1023/A:1016378304071en
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/10037/2124
dc.identifier.urnURN:NBN:no-uit_munin_1875
dc.language.isoengen
dc.publisherSpringer Netherlandsen
dc.rights.accessRightsopenAccess
dc.subjectVDP::Mathematics and natural science: 400::Mathematics: 410::Topology/geometry: 415en
dc.titleExamples of integrable sub-Riemannian geodesic flowsen
dc.typeJournal articleen
dc.typeTidsskriftartikkelen
dc.typePeer revieweden


Tilhørende fil(er)

Denne innførselen finnes i følgende samling(er)

Vis enkel innførsel